Tel: 690072250

E-mail: sklep@szkolkawrzos.pl

Pn - Pt: 07.00 - 15.00

Szkółka Wrzos na Facebook Szkółka Wrzos na Google + Szkółka Wrzos na Twitter Szkółka Wrzos na Pinterest

Promocja !!! Magnolie z 20% rabatem !!!!

Promocja !!! Magnolie z 20% rabatem !!!!

Promocja !!! Magnolie z 20% rabatem !!!!

Zamawiając magnolie w naszym sklepie internetowym www.szkolkawrzos.pl do 15 marca - otrzymasz 20 % rabatu. Magnolie wyślemy na wiosnę za każdym razem uzgadniając termin z klientem.

Promocja dotyczy sprzedaży internetowej magnolii w pojemnikach 3 litrowych. Na czas trwania promocji obniżyliśmy ich cenę. Są to 3-4 letnie rośliny, z mocnym systemem korzeniowym. W zależności od odmiany ich wysokość mierzy od 70 do 130 cm, większość jest rozkrzewiona.

Wszystkie rośliny są rozmnażane przez ukorzenianie, dzięki temu szybko zakwitają.

Każdego roku produkujemy od 5 do 10 tyś. magnolii w różnej wielkości, począwszy od młodych roślin do dalszej produkcji do dużych okazów z dużą ilością pąków. Produkcją roślin zajmujemy się od 24 lat, a sprzedażą internetową od 8 lat. Na początku jako szkolka.krzemienica.pl a obecnie www.szkolkawrzos.pl. Na Allegro sprzedajemy jako szkolka-wrzos gdzie przez 8 lat otrzymaliśmy wyłącznie pozytywne komentarze.

Jeżeli ktoś z Państwa zdecyduje się na zakup naszej magnolii, to powinien ją posadzić w ogrodzie, lub przechowywać tak aby przy nagłym spadku temperatury poniżej -5 stopni nie stała na dworze. Jest to spowodowane tym, że magnolia ma wrażliwe na przemrożenie korzenie i pozostawienie jej w pojemniku na mrozie jest ryzykowne. Nie ma obawy o górną część rośliny. W tej chwili wszystkie tunele mamy otwarte nawet przy kilku stopniowych spadkach temperatury. Magnolie powinny być posadzone w lekko kwaśnym podłożu. Jeżeli chcemy mieć niskie rozkrzewione krzewy to po kwitnieniu, w maju możemy je przyciąć np. o 1/3. Przed zimą należy zabezpieczyć korzenie poprzez usypanie kopczyka z torfu lub kory.

KLIKNIJ aby przejść do oferty z MAGNOLIAMI