Kategorie

Sklep Internetowy

Kategorie w aktualnościach

Kategorie w aktualnościach

JAŁOWIEC FORMOWANY

JAŁOWIEC FORMOWANY

 

           Jałowce mają  żywe, efektowne, intensywnie zielone, niebieskie, lub żółte łuskowate igły, które przyciągają wzrok w każdym ogrodzie. ładny wygląd utrzymuje się przez cały rok, co sprawia, że jest to roślina wyjątkowo wyrazista. Jednak naprawdę wyróżniającą cechą tych niezwykłych, ogrodowych bonsai z jałowca jest ich kształt. W rzeczywistości nie są to drzewka bonsai, są to drzewa w stylu Niwaki, bo tak nazywane są w Japonii, skąd przyszła kultura takiego formowania drzew.  

ize: 12px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: left; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial;"> 

 

Ogrodowe bonsai łatwo jest pielęgnować.  Aby zachować kształt Niwaki po prostu przycinaj nowy wzrost na wiosnę i drugi raz końcem lipca.

          Ogrodowe bonsai  Z pewnością doda odrobinę magii każdemu obszarowi Twojego ogrodu. Gęste,  rzeźbione i bardzo wytrzymałe ogrodowe drzewo bonsai  będzie wyjątkową rośliną w Twoim ogrodzie.


Aktywne filtry